BÄGARE, tenn, William Robert Loftus, England, 18/1900-tal.

512345. BÄGARE, tenn, William Robert Loftus, England, 18/1900-tal.

Höjd ca 17 cm

Ängelstämpel.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm

Ängelstämpel.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 077