MATTA, Äldre Figural, Täbris 450 x 350 cm.

512334. MATTA, Äldre Figural, Täbris 450 x 350 cm.

Proveniens: Herrgård i Motala.
Rikt dekor av djur och fåglar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 751