TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, stenmassa, 2000-tal.

512333. TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, stenmassa, 2000-tal.

höjd 102 cm, bred 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 102 cm, bred 22 cm.

Bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 682