GOLVLAMPA PÅ HJUL, svartlackerad med kromstativ, 1900-talets mitt.

512238. GOLVLAMPA PÅ HJUL, svartlackerad med kromstativ, 1900-talets mitt.

Höj- och sänkbar.

Obetydligt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.

Obetydligt färgslitage.

Antal besök: 605