512225. IRISH COFFE GLAS, samt skedar, 6 st. 1900-tal.
6 irish coffeglas, glaset med vriden dekor, hållare belagda med hårdförgyllt 24 karats guld
Höjd 10 cm, skedarnas längd 17,2 cm
Medföljer gör tillhörande förpackningar.