IRISH COFFE GLAS, samt skedar, 6 st. 1900-tal.

512225. IRISH COFFE GLAS, samt skedar, 6 st. 1900-tal.

6 irish coffeglas, glaset med vriden dekor, hållare belagda med hårdförgyllt 24 karats guld
Höjd 10 cm, skedarnas längd 17,2 cm
Medföljer gör tillhörande förpackningar.

Ena glaset med mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ena glaset med mindre avslag.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 577