PINNSTOL SAMT PALL, betsat trä, 1970-tal.

512198. PINNSTOL SAMT PALL, betsat trä, 1970-tal.

Stolen "Pinocchio" och pallen "Palle" Yngve Ekström.
Sitthöjd 44 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 44 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 869