MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, empirestil, sent 1900-tal.

512093. MATSALSSKÅP MED VITRINÖVERDEL, empirestil, sent 1900-tal.

Längd 123, bredd 42, höjd 205 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 421