VÄGGUR, 3 st 1900-talets mitt.

51193. VÄGGUR, 3 st 1900-talets mitt.

1 guldpendyl gustaviansk stil, en i teak/svart, en i mahogny/guld.

Skador i förgyllning o.sniderier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747