URMAKERIVERKTYG SAMT RESERVDELAR för urmakeri, 1900-tal.

511928. URMAKERIVERKTYG SAMT RESERVDELAR för urmakeri, 1900-tal.

Bland annat Boley Triebnietmaschine, Vibrograf Chronografic junior och reservdelar som kugghjul, visare med mera.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 395