CLAES THELL. Vas, stengods, signerad och daterad, C Thell -85.

511920. CLAES THELL. Vas, stengods, signerad och daterad, C Thell -85.

Vas i stengods med gråblå glasyr med kontrasterande splashes, höjd ca 16 cm, diameter ca 22 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage.

Antal besök: 843