HÖRNSOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

511892. HÖRNSOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Lövträ, mönstrad klädsel, längd ca. 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 793