FÅTÖLJ, "Krumelur", Ikea, 1980-tal.

511876. FÅTÖLJ, "Krumelur", Ikea, 1980-tal.

Stålrör.

Slitage. Dyna med lagade fästband. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stålrör.

Antal besök: 5 032