ROBERT LUNDQVIST. Bulldog, litografi, monogramsignerad.

511871. ROBERT LUNDQVIST. Bulldog, litografi, monogramsignerad.

Bildyta 34 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 34 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 577