TRATTGRAMMOFON, med vev, 1900-tal.

51187. TRATTGRAMMOFON, med vev, 1900-tal.

Grön tratt i präglad plåt. Diameter 58 cm. Låda i ek.

Bruksslitagew. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 987