Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KLAPPSTOLAR, ett par, Topp Stolen Elite Design, 1900-talets mitt.
511858. KLAPPSTOLAR, ett par, Topp Stolen Elite Design, 1900-talets mitt.
2 st klappstolar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
2 st klappstolar.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
1 971