KLAPPSTOLAR, ett par, Topp Stolen Elite Design, 1900-talets mitt.

511858. KLAPPSTOLAR, ett par, Topp Stolen Elite Design, 1900-talets mitt.

2 st klappstolar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st klappstolar.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 499