Fickur, sk mormorsur, 14K guld. 1800-talets andra del.

511830. Fickur, sk mormorsur, 14K guld. 1800-talets andra del.

Diameter ca 3,3 cm.

Bruksslitage. Liten skada på boett.
Fungerar vid katalogisering - dock lämnas ej garanti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 3,3 cm.

Antal besök: 613