SERVISDELAR, 8 st, porslin, "Salix", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

511829. SERVISDELAR, 8 st, porslin, "Salix", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

2 kaffekoppar
2 kaffefat
4 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 kaffekoppar
2 kaffefat
4 assietter.

Bruksslitage.

Antal besök: 391