ACKE ÅSLUND. Ola på pannå, Arbete på åkern,monogramsignerad och daterad 1937.

511785. ACKE ÅSLUND. Ola på pannå, Arbete på åkern,monogramsignerad och daterad 1937.

43 x 53 cm.

Bruksskick.

Acke Åslund (1881–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 53 cm.

Bruksskick.

Acke Åslund (1881–1958)

Antal besök: 685