HJALMAR WESTERBERG. FISKARE I MÅNSKEN, blandteknik.

511773. HJALMAR WESTERBERG. FISKARE I MÅNSKEN, blandteknik.

Signerad och daterad 1890.
Höjd 29 cm Bredd 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1890.
Höjd 29 cm Bredd 44 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 106