NÅLDYNA, 1800-tal.

NÅLDYNA, 1800-tal.
511693. NÅLDYNA, 1800-tal.

Längd 15 cm
Höjd 11 cm.

Omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
511693. NÅLDYNA, 1800-tal.

Längd 15 cm
Höjd 11 cm.

Omfattande skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 590