STILLEBEN AV OLIKA SOMMARBLOMMOR. Magnifik ram, signerad på franska.
511683. STILLEBEN AV OLIKA SOMMARBLOMMOR. Magnifik ram, signerad på franska.
Olja på duk, daterad omkring 1950, otydligt signerad nedre höger, magnifik gyllene ram troligen omkring 1970. Mått ca. ram 55 x 65 cm, tavla 40 x 50 cm.