Skulptur/vas. Dekor i orange, blå samt svart glasmassa.
Höjd 7,5 cm, längd 11 cm.
Signerad Atelje Kosta Boda K Engman 270881768-300.
Bruksskick.
Höjd 7,5 cm, längd 11 cm.
Bruksskick.