GUNNAR KANEVAD. "Kornax", skulpterad av trä, signerad Kanevad samt numrerad nr 116.

511616. GUNNAR KANEVAD. "Kornax", skulpterad av trä, signerad Kanevad samt numrerad nr 116.

64 x 20 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 20 cm.

Gunnar Kanevad (Född 1930)

Antal besök: 1 479