SKÅL PÅ FOT, glas, Gunnel Sahlin, Åfors.

511576. SKÅL PÅ FOT, glas, Gunnel Sahlin, Åfors.

Skål på fot/fruktskål. Grön och turkos glasmassa. Ben med randig dekor.
Höjd 19 cm. Diameter 22 cm.
Signerad Åfors Gunnel Sahlin.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm. Diameter 22 cm.
Signerad Åfors Gunnel Sahlin.

Bruksskick.

Antal besök: 940