Skål på fot/fruktskål. Grön och turkos glasmassa. Ben med randig dekor.
Höjd 19 cm. Diameter 22 cm.
Signerad Åfors Gunnel Sahlin.
Bruksskick.
Höjd 19 cm. Diameter 22 cm.
Signerad Åfors Gunnel Sahlin.
Bruksskick.