KONSTGLAS, 3 delar, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

511570. KONSTGLAS, 3 delar, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, signerade.

Vas med dekor av orm. Höjd 14 cm. Längd 17 cm. Signerad 8UHV AT 955009/500 Kosta boda Atelier, signerad.
Vas, "Open Minds", Kosta Boda. Dekor av ansikte och orm. Höjd 10 cm. Signerad Kosta Boda Artist coll Ulrica HV 48749.
Vas med dekor av blå blommor. Höjd 9,5 cm. Signerad Kosta Boda Artist coll 59516 Ulrica HV.
Medföljer två små glas, "Mine", grön/klar glasmassa.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 038