KAFFESERVIS, porslin, 13 delar, omärkt, hemmamålad monogram ER datering 1915.

51156. KAFFESERVIS, porslin, 13 delar, omärkt, hemmamålad monogram ER datering 1915.

Kaffekanna, tot höjd ca 22,5 cm.
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.
10 koppar med 9 fat.

Slitage. Ett fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gräddkanna.
Sockerskål med lock.
10 koppar med 9 fat.

Slitage. Ett fat med nagg.

Antal besök: 797