CARLA HOLM. TROLLORKESTER, 7 st, stengods, märkta Carla Holm.

511565. CARLA HOLM. TROLLORKESTER, 7 st, stengods, märkta Carla Holm.

Musicerande troll i glaserat stengods, märkta undertill 'Carla Holm', syster till Åke Holm i Höganäs.
Höjd 3,5 - 5,2 cm.

Bruksslitage. kontrabasist med lagning på bashals.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 3,5 - 5,2 cm.

Antal besök: 5 808