SAXOFON, Armstrong 3000, 1970-1980-tal.

511553. SAXOFON, Armstrong 3000, 1970-1980-tal.

Altsaxofon i originalfodral.
"Armstrong -3000, Elkhart -Ind. USA"
Numrerad 7369.

Munstycke "new super tone master", Otto Link.

Ej funktionstestad.
Viss korrosion på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Altsaxofon i originalfodral.
Numrerad 7369.

Ej funktionstestad.
Viss korrosion på insida.

Antal besök: 4 753