BERT JOHNNY NILSSON. Komposition med elefanter, färglitografi nr 146/275, signerad B Johnny Nilsson och daterad -72.

511544. BERT JOHNNY NILSSON. Komposition med elefanter, färglitografi nr 146/275, signerad B Johnny Nilsson och daterad -72.

43x57 cm, rammått 64x80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43x57 cm, rammått 64x80 cm.

Antal besök: 431