KARL-ERIK OLSSON. Kvinna med bröst, färglitografi nr 517/760, signerad Olsson-Snogeröd och daterad -90.

511478. KARL-ERIK OLSSON. Kvinna med bröst, färglitografi nr 517/760, signerad Olsson-Snogeröd och daterad -90.

26x35 cm, rammått 37x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x35 cm, rammått 37x49 cm.

Antal besök: 2 950