KNUT GRANE. Lester Blues 1-III, färglitografi nr 296/300, signerad Grane och daterad -84.

511476. KNUT GRANE. Lester Blues 1-III, färglitografi nr 296/300, signerad Grane och daterad -84.

30x30 cm, rammått 52x50 cm.

Något gulnad.

Knut Grane (1926–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x30 cm, rammått 52x50 cm.

Något gulnad.

Knut Grane (1926–2016)

Antal besök: 825