GÖRAN BILLING. Landsväg i skogsbryn, etsning nr 37/50, signerad G Billing och daterad 1984.

511464. GÖRAN BILLING. Landsväg i skogsbryn, etsning nr 37/50, signerad G Billing och daterad 1984.

39x49 cm, rammått 57x64,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x49 cm, rammått 57x64,5 cm.

Antal besök: 2 055