MIDJEKRUKA och KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal.

51145. MIDJEKRUKA och KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal.

Kaffepanna stämplad Arvid Palmgren Norrköping. Höjd ca 30 cm.

Slitage, Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, Bucklor.

Antal besök: 996