SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

511347. SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Bonat lövträ, längd ca. 97, bredd 67, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Skiva med mindre slagmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 224