Elisabeth Westmans Visbok, kolorerad, 1927
Bådhänt, häfte med Cd skiva, Mats Theselius, Rolf Hansson
Spejare, Ulf Linde.
Multikonst
Tennsamlarens uppslagsbok, Möller
Henry Moore, skulpturer och teckningar, häfte, 1952
Bryggeriteknisk ordlista
Anna Petrus, Marie Rehnberg
Svensk 1800-tals keramik, Helena Dahlbäck Lutteman
Georg Haupt, Ebéniste du Roi
Old Domestic Base Metal Candlesticks, Ronald F Michaelis
Nattfiskare, Dan Wolgers, signerad
Svensk Keramik under 1900-talet
Dan Wolgers, Liljevalchs 2001
Häfte, Dan Wolgers, Grand Anti, 2000
Roland Svensson, Ömänniskan, Ulf Sörenson.
Ej genomgångna.
Spejare, Ulf Linde.
Multikonst
Bryggeriteknisk ordlista
Anna Petrus, Marie Rehnberg
Georg Haupt, Ebéniste du Roi
Dan Wolgers, Liljevalchs 2001
Ej genomgångna.