OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv, blandteknik på papper, signerad samt daterad.

511243. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv, blandteknik på papper, signerad samt daterad.

Bildyta 52 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 52 x 38,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 312