UPPSATSSKÅL. Silver. Stämplad A. Stumpf & Sohn, Danzig.

510972. UPPSATSSKÅL. Silver. Stämplad A. Stumpf & Sohn, Danzig.

Fyra pelarfötter. Hänklar med lejonmaskaroner. Nollformat gallerverk. och pärlstav. Glasinsats. Ytterdiameter 20 cm. Höjd 15 cm. Vikt silver ca 720 gram.

Nagg på glasinsatsen. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 040