Storlek från 5,5 cm - 7,5 cm.
Dublo, Dinky Toys.
Zephyr, Husky.
Ford Zodiac Convertible, American Ford Station Wagon,
Ford Perfect, 2 st, Ford Anglia, Lincoln Continental, Mercury Cougar, Cortina, Zodiac, Lincoln Continental, Station Wagon, A Ford, Lesney.
Bruksskick.
Slitage.
Storlek från 5,5 cm - 7,5 cm.
Dublo, Dinky Toys.
Zephyr, Husky.
Bruksskick.
Slitage.