SKEDAR, 6 st. Silver, delvis "Engelsk snäck", E. Fröberg, 1800-tal.

510954. SKEDAR, 6 st. Silver, delvis "Engelsk snäck", E. Fröberg, 1800-tal.

5 skedar "Engelsk snäck", längd 21,5
1 sked "Franska liljan", längd 21,5 cm
Vikt ca 306 gram.

Bucklor, repor, sked franska liljan med monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 306 gram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 616