BERTIL ALMLÖF. Färglitografi.

BERTIL ALMLÖF. Färglitografi.
510942. BERTIL ALMLÖF. Färglitografi.

Landskap. Signerad och daterad -79. 36x46 cm.

Oramat.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramat.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 384