MODELLBILAR, 20 st Corgi samt en Dinky Toys.

510909. MODELLBILAR, 20 st Corgi samt en Dinky Toys.

Dinky Toys 596 Meccano Balayeuse LMV Gatusopare/Road sweeper.
Corgi bland annat Jaguar XK120, Mercedes Benz 300 SL, Austion London Taxi, Mercedes Benz 207D, Rover 3500, Fiat 2100, Whizzwheels Landrover 109, bärgningskåren samt Volkswagen Racing Club.

Längsta längd ca 14 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 14 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 905