VÄSKA / WEEKENDBAG, läder, Nectario Pelle, Italien, 1900-talets andra del.

510880. VÄSKA / WEEKENDBAG, läder, Nectario Pelle, Italien, 1900-talets andra del.

Längd 48 cm. Bredd 35 cm. Höjd ca 36 cm.

Läder med patina, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 981