MATSALSMÖBEL, 7 delar, Club 8, Danmark.

510878. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Club 8, Danmark.

Bok. Bord, diameter ca. 110, höjd 73 cm. 2 skivor á 40 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 4 300