SKULPTURER, stengods, 2 stycken, bland annat Lars Pagfeldt.

510832. SKULPTURER, stengods, 2 stycken, bland annat Lars Pagfeldt.

Skulptur, Frö, 1/1 exemplar, Lars Pagfeldt, signerad, daterad 1973, höjd 39 cm
Skulptur, Viking, signerad, höjd 37 cm.

Avslag på den gröna skulpturen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 621