LAMPBORD, 1940-TAL.

LAMPBORD, 1940-TAL.
510629. LAMPBORD, 1940-TAL.

Höjd ca 125 cm.

Funktionstestad elektronik, fungerar. Lampskärmen slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
510629. LAMPBORD, 1940-TAL.

Höjd ca 125 cm.

Antal besök: 437