BENGT HANELL. Stadsbild vid insjö, olja på pannå, signerad B Hanell.

510523. BENGT HANELL. Stadsbild vid insjö, olja på pannå, signerad B Hanell.

50x73 cm, rammått 70x92 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x73 cm, rammått 70x92 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 4 463