ADOLF FREY-MOOCK. Porträtt av en bonde med en mössa i profil.

510375. ADOLF FREY-MOOCK. Porträtt av en bonde med en mössa i profil.

(Jonah 1881-1954 Egnach) Olja på duk. Signerad nedre vänstra. 45,5 x 35,5 cm - Belyst. Vollmer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kunstauktionshaus Schlosser Forum
Antal besök: 1 409