TAMBURMAJOR, guldpläterad 24k, AB Ragnvald Torkelsson, Skånes Fagerhult.

510360. TAMBURMAJOR, guldpläterad 24k, AB Ragnvald Torkelsson, Skånes Fagerhult.

Höjd 181 cm.

Smärre slitage samt smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 181 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 556