SPELBORD, 1900-tal.

SPELBORD, 1900-tal.
510356. SPELBORD, 1900-tal.

Skiva med intarsiadekor i form av spelkort. Mått ihopfällt: Längd 81, bredd 41, höjd 75 cm.

Slitage, stötmärken, repor.
Uppdatering 3 nov 2016 13.06: EJ Defekt, bordsben fälls ut genom att dra ut bakben.

Gör en kostnadsfri värdering!
510356. SPELBORD, 1900-tal.

Slitage, stötmärken, repor.

Antal besök: 436