510296. SERIETIDNINGAR, olika titlar, bland annat Blondi, Dick vid radiopolisen, Walt Disney´s Serier, Daffy. 1950/1960-tal.
Bland annat:
Lisa och Sluggos julbok 1951.
Snövit och de sju dvärgarna, Nr 9 B 1951.
Fantomen Nr 12 1963.
Faksimilutgåvor av Kalle Anka.
Medföljer diverse skadade Kalle Anka & Co.
Slitage, skador, handskrift. Ej fullt genomgånget.